Poznań


Zapraszamy do wzięcia udziału w Tygodniu Małżeństwa organizowanym w Poznaniu. Akcja ma na celu zachęcenie małżonków do wspólnego spędzania czasu i budowania relacji.

W ramach obchodów zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w queście- grze miejskiej ulicami Poznania. Aby wziąć udział, wystarczy pobrać ulotkę ze wskazówkami ze strony www.regionwielkopolska.pl lub aplikację na smartfon (szczegóły wkrótce). W miejscu końcowym szlaku na uczestników czeka pamiątkowa pieczęć Tygodnia Małżeństwa, którą można przybić na ulotkę w ramach ukończenia questu. Zapraszamy do wyjścia z domu i spaceru po Poznaniu szlakiem questu :)

 

Kolejną atrakcją w ramach lokalnych obchodów jest wykład Pana Piotra Basińskiego o tematyce historyczno- miłosnej.
 
Płomienne uczucia nie są wyłącznie domeną książkowych romansów. Zbliżające się Walentynki stanowią doskonały pretekst, by przypomnieć kilka niezwykłych historii z Poznania i okolic, dla których wspólnym mianownikiem jest miłość. Romeo i Julia z Puszczy Zielonki, tętno, a zdrada małżeńska, zamek jako ślubny prezent czy szwedzka misja matrymonialna - to tylko niektóre wątki opowieści pełnej romantycznych uniesień, niezwykłych porywów serc, a nawet małżeńskich intryg i zbrodni.
 
Wykład poprowadzi Piotr Basiński z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (www.poznan.travel).
Prelekcja odbędzie się w sobotę 13.02.2020 o godz. 20.00 na Facebooku. Zapraszamy!
 
 

 
 
 
10.02 (środa) o godz. 18:00 obędzie się warsztat metodą case study o istocie i pielęgnacji miłości małżeńskiej pt.: "Czy to już czas na pass?". Zapisy trwają do 9.02 - link do zapisów tutajOrganizatorem warsztatów jest Akademia Familijna.
 
      
 
Zachęcamy do odwiedzenia kawiarni Kamea na ul. Klasztornej. W ramach obchodów Tygodnia Małżeństwa na małżonków czekać będzie niespodzianka przy zamówieniach na wynos:) wspaniała okazja by połączyć udział w grze miejskiej z wizytą w Kamei i spacerem po urokliwych uliczkach Starego Rynku :)
 
Oprócz naszych lokalnych atrakcji warto zajrzeć na ogólnopolską stronę http://tydzienmalzenstwa.pl/, gdzie czeka na Państwa szereg atrakcji (wiele z nich online), które pozwolą Państwu ubogacić wspólny czas w tym tygodniu i zorganizować wiele randek tematycznych nawet w domu! 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter