!!!Uwaga Wielkopolska!!! Uwaga Swarzędz!!!


26 lutego 2019 r.

Powoli czuć wiosnę, wszystko budzi się do życia, dni coraz dłuższe, coraz cieplejsze... Więc i my startujemy z kolejnym spotkaniem Duże Rodziny Razem. W spotkaniu będą uczestniczyli członkowie nowo powstałych kół, Zarząd Oddziału Wielkopolskiego i bardzo wielu znamienitych gości. Szykuje się świetne spotkanie i bardzo radosne rozpoczęcie tak przez nas i nasze dzieci oczekiwanej wiosny.

 Oddział Wielkopolski Związku Dużych Rodzin TrzyPlus zaprasza na pierwsze w AD 2019 spotkanie z cyklu:

Duże Rodziny Razem

Tym razem spotykamy się w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 14 w Ośrodku Kultury o godz 14:30.

W programie moc atrakcji dla dorosłych i dzieci.

O tym, czy Duża Rodzina to EKOproblem czy EKOrozwiązanie opowie Kolega Dariusz Przybylski

Językami miłości, czyli z odwiecznym problemem "rodzice mnie nie kochają" rozprawi się Szymon Wytykowski

Prezes naszego oddziału- Danka Rząsa poruszy temat podstawowy- warto czy nie warto mieć Dużą Rodzinę i przystępować do Związku Dużych Rodzin TrzyPlus?

W czasie, kiedy dorośli będą doroślić (poruszać dorosłe tematy) nasze dzieciaki zapraszamy do uczestnictwa w grach i zabawach przygotowanych przez profesjonalnych i doświadczonych pedagogów. Natomiast młodzież i pretendentów do grona młodzieży zaprosimy do udziału  w warsztatach na temat lwiej części ich życia czyli korzystania ze smartfonów.

Na zakończenie spotkania Pani Aleksandra Gil opowie nam trochę o tym, co przerabiała z młodzieżą, czyli krótki kurs prawa jazdy na smartfonach dla rodziców.

W pakiecie przewidujemy, jak zresztą zawsze na naszych spotkaniach- dobrą zabawę, świetną atmosferę, możliwość wielu rozmów z naszymi wspaniałymi wielodzietnymi i zaproszonymi gośćmi. Dla zaspanych dobre ciasteczko i filiżanka świeżej kawy też się znajdzie.

Zapraszamy wszystkich wielodzietnych, osoby, pracujące na co dzień z rodzinami wielodzietnymi, polityków wszelkiego formatu i wszystkich, których zainteresują poruszane przez nas tematy.

UWAGA!!! Dla pierwszych 50 osób miła niespodzianka!!! 

Duże Rodziny Razem to projekt współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter