Uwaga Wielkopolska! Uwaga Nowy Tomyśl!


30 marca 2019 r.

Jeszcze nie opadły emocje po spotkaniu w Swarzędzu, a my nie zwalniamy tempa. Idziemy za ciosem i zapraszamy wszystkich, tym razem, z zachodniej części Wielkopolski na kolejne , piąte już, spotkanie Duże Rodziny Razem. A co najważniejsze spotykamy się jeszcze w marcu i zapewniamy, że będzie gorąco.

Oddział Wielkopolski Związku Dużych Rodzin TrzyPlus zaprasza na drugie w AD 2019, a piąte w sumie,  spotkanie:

 

Duże Rodziny Razem

 

Tym razem spotykamy się w Nowotomyskim Ośrodku Kultury przy ul. Tysiąclecia 3 , dnia 30 marca 2019r. o godz 14:30.

W programie moc atrakcji dla dorosłych i dzieci.

O sprytnym sposobie gmin na przerzucenie kosztów wywozu odpadów na rodziny, opowie Kolega Dariusz Przybylski

O tym, czy Nowy Tomyśl ma bazę na której możemy zbudować dobrą ofertę dla lokalnych Rodzin Wielodzietnych opowie przedstawiciel Nowotomyskiego Ośrodka Pomocy Społecznej p. Mateusz Jandy- odpowiedzialny za rozwój Nowotomyskiej Karty Dużej Rodziny

Natomiast nasza wspaniała Pani prezes- Danka Rząsa postara się spojrzeć z boku na kwestię- czy Duża Rodzina jest dobra i potrzebna dla nas, naszych dzieci i społeczeństwa.

 And last but not least- Sylwia i Szymon Wytykowscy opowiedzą nam trochę, jak to się dzieje, że przy ogromnych nakładach czasu, pracy i i energii jakie poświęcamy naszym dzieciom, po to żeby czuły się kochane, często mamy wrażenie, jakbyśmy miłość dawkowali pipetą...

 Zapraszamy na spotkanie całe rodziny. W czasie, który dorośli poświęcą na podwyższanie kompetencji rodzicielskich dzieciom zapewnimy opiekę pod okiem profesjonalnych pedagogów.

 W pakiecie przewidujemy, jak zresztą zawsze na naszych spotkaniach- dobrą zabawę, świetną atmosferę, możliwość wielu rozmów z naszymi wspaniałymi wielodzietnymi i zaproszonymi gośćmi. Dla zaspanych dobre ciasteczko i filiżanka świeżej kawy też się znajdzie.

Zapraszamy wszystkich wielodzietnych, osoby, pracujące na co dzień z rodzinami wielodzietnymi, polityków wszelkiego formatu i wszystkich, których zainteresują poruszane przez nas tematy.

UWAGA!!! Dla pierwszych 50 osób miła niespodzianka!!! 

Duże Rodziny Razem to projekt współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter