Nowe otwarcie! Znowu? Znowu!


8 kwietnia 2019 r.

Ile razy można dokonywać "nowego otwarcia"? Politycy uczą nas, że w trakcie kampanii wyborczej, nawet kilka razy w tygodniu. A w Związku Dużych Rodzin? Okazuje się, że zawsze jest dobry czas, aby coś poprawić.

Przedstawiciele Zarządu Oddziału Wielkopolskiego, wraz z przedstawicielami Kół z wielkopolskich gmin byli na SOK, połączonym tym razem z serią szkoleń. W Związku szykują się duże zmiany. Postanowiliśmy iść w kierunku profesjonalizacji naszych działań. Działacze z całej Polski, obecni na spotkaniu przyjęli proponowany kierunek zmian z entuzjazmem.

Zmieniła się struktura organizacyjna. Zaczynamy tworzyć profesjonalny dział prasowy pod kierunkiem znanej nam Judyty Kruk. A z osób mniej znanych nam możemy wymienić Karola Grabca – nowego dyrektora zarządzającego i sprawcę całego zamieszania. Inka została rzucona na inny kierunek. Było wspaniale. Wszystko wskazuje na to, że przed nami świetlana przyszłość. Więcej szczegółów przekażą nam przewodniczący Kół. I zachęcamy do aktywności wszystkich członków. Będzie się działo!!!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter