Uwaga Wielkopolska! Ruszyły Zapisy na VII Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie


10 kwietnia 2019 r.

Lubartów

21 lutego AD2019 Lubartów zgłosił chęć goszczenia Dużych Rodzin z całej Polski. Teraz nadszedł czas, abyśmy my odpowiedzieli na to zaproszenie.

Od dzisiaj, t.j. 10 kwietnia 2019 r. tylko do 14 kwietnia 2019 r. można zgłosić chęć uczestnictwa w VII już Ogólnopolskim Zjeździe Dużych Rodzin.

Zjazd w tym roku odbędzie się w przepięknym, malowniczym Lubartowie, w dniach 14-16 czerwca. I tak sobie myślę, że czas wprowadzić trochę chaosu i życia do tej oazy spokoju.

Zapowiadają się wspaniałe atrakcje dla dorosłych i wiele, wiele zajęć dla dzieci. Szczegóły są nadal dogrywane, a lista proponowanych zajęć wydłuża się z dnia na dzień. Ogólny plan zjazdu dostępny jest na stronie www.zjazd.3plus.pl. Zarówno rodzice od dzieci, jak i dzieci od rodziców będą miały okazję odpocząć. Każdy znajdzie coś dla siebie, a także będzie możliwość wspólnego spędzenia czasu. Więcej szczegółów zostanie podane w późniejszym terminie.

"Dumni z Rodziny" - to tegoroczne hasło Zjazdu.

W związku z tym zachęcamy rodziny do okazania zewnętrznego swojej dumy z rodziny. Można to zrobić, przez wspólny strój, takie same czapeczki, znaczek rodzinny, każdy pomysł jest dobry. Lubelskie wiewiórki ćwierkały, że będą rodziny w koszulkach ze zdjęciem swojej rodziny.

Z informacji praktycznych, to w tym roku zapisujemy się samodzielnie, logując się w panelu użytkownika na stronie www.wielkopolska.3plus.pl. W prawym górnym rogu strony należy kliknąć przycisk "Zaloguj". Tam należy wpisać adres e-mail, podany przy rejestracji, oraz hasło. Następnie można zapisać się na Zjazd. Jeśli napotkacie problemy zgłoście się do swojej Koordynatorki Działań Społecznych (KDS)- dla Wielkopolski jest to Danuta Rząsa tel. 732-988-437 e-mail: danuta.rzasa@3plus.pl, lub do przewodniczącego swojego Koła. Wszelkie dane kontaktowe są dostępne również po zalogowaniu. 

Ponieważ Zjazdy zyskują coraz większą popularność, w tym roku nie decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie uczestnictwa w Zjeździe nastąpi mailowo we wtorek 30 kwietnia.

Ponadto preferowane będą rodziny, które zapisują się po raz pierwszy na Zjazd i z opłaconymi składkami. Wpływu na pierwszy warunek nie mamy, ale jeśli macie Państwo jakieś zaległości prosimy o ich wyrównanie, to zdecydowanie zwiększy szansę na  dostanie się na Zjazd.

Uwaga! Obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 100 zł!

Wpłaty należy dokonać już po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się na listę.

Do Zobaczenia w Lubartowie!!!

Honorowy Patronat nad VII Zjazdem Dużych Rodzin objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta Pani Agata Kornhauser-Duda.

VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Partnera Głównego Zjazdu – Fundacji KGHM Polska Miedź oraz Partnera Strategicznego – PKN Orlen S.A.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter