Duże Rodziny Razem- przeżyjmy to jeszcze raz odc. 4 Swarzędz


23 maja 2019 r.

Od roku Zarząd Oddziału Wielkopolskiego realizuje cykl spotkań pod wszystko mówiącą nazwą Duże Rodziny Razem. Rok to dobry moment na podsumowanie. Zapraszamy wszystkich do prześledzenia z nami tego czasu spotkanie po spotkaniu.

 

Po Świętach Bożego Narodzenia, Nowym Roku, Feriach Zimowych, czyli dłuższej przerwie mogliśmy się spotkać po raz kolejny w ramach cyklu Duże Rodziny Razem i jednocześnie po raz pierwszy w 2019r.

Tym razem odwiedziliśmy Swarzędz. Jest to Gmina, która co prawda posiadała już Koło Związku, jednak nie było ono szczególnie aktywne. Spotkanie miało głównie na celu dokonanie „nowego otwarcia”. I udało się, Koło działa dzisiaj aktywnie, wybrało nowe władze, zapisali się nowi członkowie. Na razie jednak skupia się na samozorganizowaniu się.

Spotkanie odbyło się w Domu Kultury w Swarzędzu. Bardzo ładne miejsce, z bardzo dobrymi warunkami. Na spotkanie dotarło wielu mieszkańców, a także radni Rady Gminy Swarzędz. W trakcie jednej z prezentacji wywiązała się nawet dyskusja na temat problemu naliczania opłat za śmieci. Spotkanie było bardzo dobrym miejscem do wymiany myśli i doświadczeń. Również dla dzieci przewidziane były atrakcje. Po tym spotkaniu pozostały nam dobre wspomnienia i kontakty. Z trudnościami, ale jednak szczęśliwie dotarła nasza koleżanka Katarzyna Szkudlarska wraz z mężem Marcinem i dziećmi. A więcej o nich napiszę w odc. 5 A teraz zapraszam do galerii.

Projekt Duże Rodziny Razem jest współfinansowany ze środków FIO.

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter