Duże Rodziny Razem- przeżyjmy to jeszcze raz odc. 6 Podsumowanie


25 maja 2019 r.

Od roku Zarząd Oddziału Wielkopolskiego realizuje cykl spotkań pod wszystko mówiącą nazwą Duże Rodziny Razem. Rok to dobry moment na podsumowanie. Zapraszamy wszystkich do prześledzenia z nami tego czasu spotkanie po spotkaniu.

 

Mieliśmy okazję trochę więcej dowiedzieć się o działaniach Oddziału Wielkopolskiego Związku Dużych Rodzin TrzyPlus. Podsumujmy.

Spotkania odbyły się jak do tej pory w pięciu różnych Gminach w Wielkopolsce. W Mosinie, Wolsztynie, Mnichowie, Swarzędzu i Nowym Tomyślu. Powstały cztery nowe Koła i jedno „powstało na nowo”. Projekt, co trzeba przyznać, rodził się w bólach i był realizowany w bólach. Mieliśmy mnóstwo nieprzewidzianych przy jego realizacji zdarzeń. Ale czy było warto? Zdecydowanie tak!

Wszyscy, którzy pracowali przy tym projekcie są bardzo zadowoleni. Najbardziej cieszy nas to, że Związek się rozrósł. To, że teraz w kolejnych gminach są realizowane nasze postulaty. Cieszy nas to, że Wielkopolska staje się bardziej przyjazna rodzinom. Zarząd Oddziału Wielkopolskiego chciałby złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy trudzili się przy tych projektach. Dla samorządowców, których przy realizacji tego programu mieliśmy okazję poznać. Dla wspaniałych, pełnych energii działaczy, którzy nas często podbudowywali swoim zapałem.

Mamy nadzieję, że każdy, kto w zajęciach uczestniczył otrzymał od nas pakiet energii do życia i działania w swoich małych ojczyznach. Cieszymy się bardzo, że tak to ładnie się udało. Aczkolwiek to jeszcze nie wszystko.

Podsumowanie przychodzi teraz, ponieważ na zakończenie projektu szykujemy jeszcze dwa spotkania, które będą realizowane w bardzo ciekawej formie. Mianowicie Luboń- 31 V będzie miejscem, które zakończy cykl zwykłych spotkań. Tam też mamy Koło, ale postanowiliśmy dać działaczom z Lubonia nowy zapas energii. Natomiast mocnym uderzeniem, kończącym cały cykl, będzie spotkanie Duże Rodziny Razem na Dniu Dziecka nad Jeziorem Szałe w Kaliszu. Będzie to w trakcie festynu, gdzie będziemy mogli zaprosić osoby, które o Związku nigdy nie słyszały, ale również my- wszyscy członkowie Związku, będziemy mogli trochę się odprężyć i pobawić z całymi rodzinami. Będzie to mocny akcent, na zakończenie bardzo dużego projektu. Zapraszamy serdecznie, a więcej informacji przekażemy już jutro. Zapraszamy!!!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter