Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa 2021 już za nimi!


W dniach 7-14.02.2021 obchodziliśmy VII Tydzień Małżeństwa w Polsce

Ostatni czas przeżywaliśmy bardzo intensywnie, bo tegoroczny Tydzień Małżeństwa, pomimo trudnej sytuacji na świecie obfitował w świetne wydarzenia i propozycje dla małżonków.

Z radością obserwujemy jak z roku na rok ta piękna inicjatywa rozprzestrzenia się i włączają się w nią kolejne miasta, organizacje, wspólnoty. To wspaniałe, że jest wielu ludzi, którym na małżeństwach zależy i potrafią działać z pasją i zaangażowaniem. 

W tym roku w obchody Tygodnia Małżeństwa włączyły się nasze koła w  Czerwonaku, Dopiewie, Gnieźnie, Poznaniu i Swarzędzu. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które się w nie zaangażowały, organizatorom, sponsorom i partnerom. Bardzo się cieszymy z owocnej współpracy i wierzymy, że ta kampania była naprawdę dobrą, pozytywną reklamą dla małżeństwa i okazją, by nie jeden mąż zabrał żonę na randkę i na nowo się w niej zakochał ( i naturalnie vice versa ).

W dniach 7-14.02 odbywały się warsztaty, konferencje, webinary, konkursy, małżeńskie turnieje, lekcje tańca, wspólne gotowanie, Msze Święte z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Małżonkowie mogli skorzystać z przygotowanych tras spacerowych, zniżek oferowanym przez lokalnych przedsiębiorców i wielu innych atrakcji.

Dziękujemy, że byliście z nami! Część z przygotowanych propozycji online jest nadal dostępna np. na YouTube Oddział Plusowy, Oaza Swarzędz, Tydzień Małżeństwa w Polsce. Zapraszamy, by do tych treści wrócić, może wykorzystać na kolejnej małżeńskiej randce?

Tydzień Małżeństwa za rok, ale o małżeństwo walczymy każdego dnia, nie tylko w jednym tygodniu w roku.

To trudne zadanie, ale warto.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter