Podsumowanie Gry Miejskiej "Przygoda z tatą 2023"


To było niesamowita zabawa, w której udział wzięło 83 drużyny czyli 332 osoby, przy wsparciu 50 osób pracujących nad projektem uzyskaliśmy niesamowita atmosferę.

Wspaniałe wydarzenie miało miejsce 18 czerwca 2023 r., w Poznaniu!

Poznańska cytadela zamieniła się w magiczną strefę dla superbohaterów, gdzie dziesiątki drużyn złożonych z całych rodzin, pod wodzą swoich tatusiów, wzięły udział w niezwykłej II edycji gry miejskiej "Przygoda z Tatą"! Sprawdź video relację.

To był niesamowity widok - pełne radości i entuzjazmu twarze dzieci i dorosłych, którzy wspólnie przeżywali niezapomniane przygody. 

Rodziny z wielką pasją rozwiązywały zagadki, odkrywały tajemnicze ścieżki i pokonywały wyzwania, stając się prawdziwymi superbohaterami. Gry i zabawy zapewniły świetną rozrywkę wszystkim uczestnikom. Nie było miejsca na nudę, a emocje sięgały zenitu. Dzieci biegały wzdłuż murów cytadeli, zbierając wskazówki i walczyły ze złymi siłami, podczas gdy dumni tatusiowie służyli im pomocą i wsparciem. 

Po wielu godzinach intensywnej rywalizacji, przyszedł czas na piknik, który odbył się przy restauracji Umberto Cafe&Ristorante na poznańskiej cytadeli. Tam wszyscy mogli zrelaksować się, odpocząć i podzielić się swoimi wrażeniami z udziału w grze. Atmosfera była pełna radości i wzajemnej inspiracji. 

A na zakończenie tego wspaniałego dnia, przygotowano dla naszych bohaterów prawdziwe muzyczne uczty. Świetny koncert zakończył piknik w wyjątkowy sposób, pozostawiając w sercach uczestników piękne wspomnienia na długo. 

Dziękujemy wszystkim odważnym uczestnikom, którzy stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że każdy tata może być superbohaterem dla swojego dziecka. Gratulujemy wspaniałej zabawy, zaangażowania i wspólnego spędzenia czasu. Wasza energia i entuzjazm sprawiły, że ten dzień był niezapomniany dla wszystkich. 

Serdecznie dziękujemy organizatorom Michał Zieliński - Wojewoda Wielkopolski oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Za wsparcie medialne dziękujemy: Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie, TVP3 Poznań, Głos Wielkopolski, Poznań naszemiasto.pl

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter